Skręty boczne w modelowaniu talii

Skrety Boczne

Energicznie wykonywanie skrętów bocznych jest pomocne w modelowaniu talii, a dodatkowo proste do wykonania. Najlepiej zacząć od przyjęcia wygodnej pozycji na stołku pozbawionym oparcia i wyprostować plecy. Ręce powinieneś ugiąć w łokciach, a w dłonie należy złapać kij (dobrze nadaje się do tego kij od miotły). Należy umieścić go za plecami zachowując linię ramion. Następnie … Zobacz więcej »

Poprawne wykonywanie brzuszków

Na talię pozytywnie wpływa również jedno z najprostszych ćwiczeń, czyli brzuszki. Efekty pojawią się jednak tylko wtedy, gdy będzie się je wykonywało w sposób poprawny, a to już dla części osób stanowi nie lada problem. Jak zatem ćwiczyć, aby brzuszki przełożyły się na wymarzoną talię osy? Przede wszystkim trzeba potraktować wykonywanie brzuszków jako codzienny rytuał, … Zobacz więcej »

Korzystanie z hula hop

Cieszące się coraz większą popularnością hula hop to niezwykle tani, a jednocześnie bardzo skuteczny przyrząd treningowy, dzięki któremu uda się osiągnąć talię osy. Jak ćwiczyć? Podstawowe ćwiczenie na talię osy polega na staniu w niewielkim rozkroku i kręceniu biodrami. Warto zaplanować sobie od pięciu do dziesięciu minut takiego treningu, a następnie kręcić w drugą stronę. … Zobacz więcej »

Intensywne kołysanie biodrami

Do osiągnięcia talii osy dobrze sprawdzają się również tańce, szczególnie te latynoamerykańskie, w których trzeba wykonywać liczne ruchy bioderkami. Dlatego panie, które nie przepadają za nudnymi ćwiczeniami fizycznymi, mogą zapisać się na kurs tańca lub nawet poćwiczyć w domowym zaciszu. Ewentualnie można pomyśleć o zumbie, czyli popularnym treningu łączącym w sobie elementy z różnych tańców. … Zobacz więcej »

Wyprostowana postawa

Wyprostowana Postawa

Płaski brzuch to coś, o czym marzy wiele osób i to zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Im bliżej do wakacji, tym więcej ludzi zaczyna wykonywać rozmaite ćwiczenia, jednak oczekiwane efekty nie zawsze pojawiają się od razu, co bywa bardzo zniechęcające. Duże efekty przynosi zwyczajne wyprostowanie postawy, o czym kobiety często zapominają. Najlepiej więc wciągnąć … Zobacz więcej »