Dziennik Kalorii

Czym jest Dziennik Kalorii?

Narzędzie, które pomoże Ci schudnąć oraz wyeliminować błędy żywieniowe, dzięki czemu już zawsze będziesz cieszyć się piękną sylwetką.

Dziennik Kalorii

  • wyznaczy Twoje indywidualne limity kalorii i wartości odżywczych
  • pomoże Ci przejąć kontrolę nad Twoją dietą
  • wskaże Twoje błędy żywieniowe
  • nauczy Cię jak się prawidłowo odżywiać
  • pomoże Ci na zawsze zachować efekty odchudzania

Aktywuj Dziennik Kalorii

Zobacz wideo

Ile można schudnąć?

Statystyczny użytkownik zrzuca

4,5 kg

W pierwszym miesiącu stosowania narzędzia

Rekordzista zrzucił

37 kg

w ciągu 14 miesięcy korzystania z narzędzia.

Nasi użytkownicy tracą średnio 4.5kg w pierwszym miesiącu stosowania Dziennika, w kolejnych miesiącach wynik jest jeszcze lepszy.

Dodatkowo unikniesz efektu jo-jo, ponieważ w przeciwieństwie do innych metod prowadząc Dziennik uczysz się planować zdrową dietę oraz wyrabiasz prawidłowe nawyki żywieniowe.

Aktywuj Dziennik Kalorii

Prowadzenie Dziennika jest
najskuteczniejszą formą odchudzania!
Tak, najskuteczniejszą.
W przeciwieństwie do innych metod (suplementy, gotowe diety), Dziennik Kalorii leczy przyczyny, a nie skutki nadwagi.
Dziennik pomoże Ci zidentyfikować, a następnie wyeliminować Twoje błędy żywieniowe, a dzięki temu efekty stosowania Dziennika są trwałe, a nie tylko chwilowe jak np. w przypadku suplementów diety.

Jak to działa?

Prowadząc Dziennik uczysz się zdrowo odżywiać i eliminujesz złe nawyki żywieniowe. Zobacz jakie to proste:

Krok 1: Określasz swój cel

Na początku określasz ile chcesz schudnąć. Dziennik oceni poziom trudności i podpowie Ci najbliższy realny termin kiedy możesz osiągnąć cel.

Krok 2: Dziennik wyznaczy Twoje indywidualne limity

Na podstawie Twojego celu, Dziennik określi Twoje indywidualne limity kalorii, białek, tłuszczy węglowodanów. Limity będą się zmieniać z każdym dniem, w miarę Twoich postępów. Limity będą także uwzględniać Twoją aktywność fizyczną danego dnia. Trzymając się wyznaczonych limitów masz pewność, że odżywiasz się właściwie.

Krok 3: Rejestrujesz spożywane produkty

Wraz z każdą wprowadzoną potrawą Dziennik będzie przeliczał ilość spożytych kalorii i wartości odżywczych. Jeżeli, któraś z tych wartości przekroczy Twój indywidualny limit Dziennik Ci o tym powie, a Ty możesz wprowadzić poprawki w swojej diecie.

Krok 4: Poprawiasz swoją dietę

Gdy już wprowadzisz swój jadłospis, Dziennik dokona jego oceny i podpowie Ci co zrobiłaś źle. Dzięki temu uczysz się na swoich własnych błędach, by unikać ich w przyszłości.

Krok 5: Chudniesz

Każdy dzień z Dziennikiem zbliża Cię to osiągnięcia Twojego celu. Codziennie utrzymujesz ujemy bilans kaloryczny, uczysz się wystrzegać niezdrowych przekąsek, znajdujesz zdrowe zamienniki i eliminujesz złe przyzwyczajenia. Słowem uzyskujesz trwały efekt odchudzania.

Aktywuj Dziennik Kalorii

Oto co osiągniesz z Dziennikiem Kalorii

Nasz serwis wspomaga nie tylko odchudzanie, doskonale nadaje się także do układania diet sportowców.

Schudniesz

Kontrolowanie diet odchudzających to główna, ale nie jedyna funkcja Dziennika Kalorii.

Poprawisz sylwetkę

Dziennik pozwala na poprawę sylwetki osobom, które nie mają nadwagi, ale chcą poprawić figurę np. poprzez treningi fitness lub bieganie.

Zwiększysz masę mięśniową

Aplikacja pomaga także układać dietę osobom pragnącym zwiększyć wagę poprzez przyrost masy mięśniowej.

Poprawisz rzeźbę

Ponadto Dziennik pozwala także na układanie diety osobom z dużą masą mięśniową pragnącym spalić tłuszcz bez ryzyka utraty masy mięśniowej.

Aktywuj Dziennik Kalorii

Funkcjonalność Dziennika Kalorii

Rejestr posiłków

Rejestruj swoje posiłki, a Dziennik automatycznie obliczy ich kaloryczność i wartości odżywcze.

Rejestr aktywności

Zapisuj historię swoich treningów, Dziennik dostosuje Twoje limity kalorii i wartości odżywczych do Twojego trybu życia.

Monitorowanie postępów

Dziennik pozwala na rejestrowanie Twoich pomiarów: wagi, obwodu w pasie itp. Pomoże Ci to utrzymać motywację, gdy zobaczysz pozytywne efekty swoich starań.

Rejestr wypitych płynów

Odpowiednie nawodnienie pomaga ograniczyć łaknienie i sprzyja odchudzaniu. Dziennik pomoże Ci pilnować odpowiedniego spożycia płynów.

Ponad 5000 produktów

Posiadamy w bazie ponad 5000 artykułów spożywczych sprawdzonych przez naszego dietetyka.

Dodawanie własnych produktów

Możesz dodawać własne produkty oraz korzystać z tysięcy produktów dodanych przez innych użytkowników.

Produkty z polskich sklepów

Baza danych zawiera najpopularniejsze produkty spożywcze dostępne w polskich sklepach.

Ponad 200 aktywności i ćwiczeń

Dziennik Aktywności pozwoli Ci na uwzględnianie przy wyznaczaniu limitów kalorycznych takich aktywności jak bieganie, taniec, joga, brzuszki, treningi na siłowni itd.

Ponad 200 przepisów dietetyka

Oprócz produktów spożywczych korzystać możesz z bazy ponad 200 prostych w przygotowaniu przepisów opracowanych przez naszego dietetyka.

Setki przepisów użytkowników

Dziel się pomysłami i korzystaj z przepisów polecanych przez innych użytkowników portalu.

Dodawanie własnych przepisów

Stwórz kolekcję ulubionych dietetycznych przepisów.

Przejrzyste raporty i wykresy

Odchudzanie będzie jeszcze łatwiejsze dzięki licznym raportom, które pomogą udoskonalić Ci własną dietę i wskażą własne błędy żywieniowe.

Osiągnij swój cel z Dziennikiem Kalorii

Dostęp do tego niesamowitego i dopracowanego w każdym calu narzędzia do walki z nadwagą i złymi nawykami żywieniowymi to koszt jedynie:

  • 1 miesiąc19 zł
  • 3 miesiące49 zł
  • 6 miesięcy89 zł

Za tak niewiele możesz osiągnąć swój życiowy cel – zyskać piękną, zdrową sylwetkę i wypracować dobre nawyki żywieniowe.

Ta inwestycja zaprocentuje na całe Twoje życie. Już dzisiaj rozpocznij swoją przygodę z Dziennikiem Kalorii!

Aktywuj Dziennik Kalorii

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników Dziennika Kalorii

Dzięki Dziennikowi Kalorii już tysiące osób poprawiło swoją sylwetkę.

Ponad 3 000 Zadowolonych użytkowników

Ponad 22 000 Straconych kilogramów

Aktywuj Dziennik Kalorii

Ponad 68 000 000 Spalanych kalorii miesięcznie

OPINIE SPECJALISTÓW

Alicja Wójtowicz-Szuder (Trener żywienia)

Dziennik Kalorii to profesjonalne i niezwykle dopracowane narzędzie do walki z nadwagą. Pomaga nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale również uczy prawidłowych nawyków żywieniowych. Atrakcyjna forma graficzna pomaga w szybki i łatwy sposób uzyskać fachową wiedzę i wprowadzić ją do swojego życia. Prowadzenie Dziennika Kalorii to jak wizyta u profesjonalnego doradcy żywieniowego każdego dnia!

Wojciech Smolarek (Dietetyk)

Dziennik Kalorii w prosty i czytelny sposób podpowiada nam, co jeść aby osiągnąć zamierzony cel – utratę zbędnych kilogramów i zyskanie wspaniałej, smukłej lub umięśnionej sylwetki. To nie tylko narzędzie do walki z otyłością. Dziennik ten uczy prawidłowych postaw i nawyków żywieniowych. Dzięki temu również po osiągnięciu zamierzonego celu pomoże utrwalać dobre nawyki i kontrolować jakość spożywanych produktów. Polecam każdemu, komu zależy na utrzymaniu pełni zdrowia oraz doskonałego wyglądu. Dziennik Kalorii to inwestycja w samego siebie.

OPINIE / KOMENTARZE (13)

Łucja Sobieraj, 47 lat

Od dawna borykałam się z nadwagą i towarzyszącemu każdemu schudnięciu efektowi jo-jo. Stosowałam drakońskie diety, a po osiągnięciu idealnej wagi z ulgą odpuszczałam rygory żywieniowe. Niestety waga szybko wracała, przynosząc ze sobą dodatkowych kilka kilogramów… Dziennik Kalorii nauczył mnie jak jeść z głową, żeby efekt jo-jo nigdy się nie pojawił. Teraz przygotowywanie posiłków to dla mnie czysta przyjemność, a nie kara. Gorąco polecam!

Klara Gajewska, 33 lata

Zawsze marzyła mi się lekko umięśniona sylwetka, ale same ćwiczenia nie przynosiły oczekiwanego efektu. Dopiero po zastosowaniu odpowiedniej diety, którą udało mi się dopasować dzięki Dziennikowi Kalorii, pozwoliło osiągnąć cel. Teraz wiem, że dieta i ćwiczenia muszą iść w parze, żeby efekty były optymalne i zadowalające 

Krystian Madej, 30 lat

Od liceum miałem duży problem z nadwagą. Spotkało mnie przez to wiele przykrości i sprawiło, że zacząłem się wstydzić swojej otyłości. Wstyd ten był na tyle duży, że nie chciałem iść nawet do dietetyka, zwyczajnie się bałem. Dzięki Dziennikowi Kalorii, do którego mam dostęp online, wyznaczyłem sobie cel. Dziennik szybko wyliczył mi, ile kalorii muszę jeść dziennie, aby schudnąć tyle kg, ile chcę w określonym czasie. Cel został osiągnięty, a ja przestałem się wstydzić. Stosowanie się do zaleceń Dziennika pozwoliło mi nie tylko schudnąć, ale i odmieniło mnie psychicznie. Polecam każdemu!!!

Kasia Kej Kej, 24 lata

Ten Dziennik jest super! )))))

Alicja Okoń, 27 lat

Sceptycznie podchodziłam do tego typu narzędzi internetowych, ale przyznaję, że to jest fajne. Polecam spróbować każdemu – jak się nie spodoba, zawsze można zrezygnować, ale ja swój miesięczny abonament przedłużyłam.

Wiktoria Suder, 36 lat

Jestem typowym kulinarnym leniem, nigdy nie wiedziałam, co ugotować. W efekcie robiłam zawsze coś na szybko, co okazywało się być bombą kaloryczną. Na efekty nie musiałam długo czekać… z Dziennikiem Kalorii odzyskuję powoli dawną sylwetkę. Na stronie jest dużo fajnych przepisów opracowanych przez dietetyków, co znacznie ułatwia sprawę pomysłów na posiłki!

Rafał Pawlik, 28 lat

Kiedyś zależało mi tylko na wyrzeźbieniu sylwetki. Teraz wiem, że liczy się też zbilansowana dieta. Dziennik Kalorii pomaga mi układać menu na poszczególne dni i pilnować odpowiedniego poziomu białek i węglowodanów. Osobiście mogę każdemu polecić, fajne narzędzie.

Krzysztof Ziętkiewicz, 44 lata

Stres w pracy i ciągły owczy pęd sprawiły, że przybrałem parę kilo. Z Dziennikiem staram się odzyskać dawną wagę. Zobaczymy, jakie będą efekty, bo zacząłem dopiero kilka dni temu. Trzymajcie kciuki! 😉

Karolina Surma, 19 lat

Czy ten Dziennik Kalorii rzeczywiście działa? Waham się ciągle, czy założyć. Z drugiej strony to tylko 19 złotych, tyle co pucharek lodów… 😉 Kurcze, chyba się skuszę, a co mi tam!

Kris B., 26 lat

Pic na wodę – nie wierzę, że to działa.

Amelia Kowalik, 32 lata

Dziennik Kalorii pozwolił mi zrozumieć, że zdrowy tryb życia jest bardzo ważny. To zaprocentuje na przyszłość!

Blanka Możdżyńska, 36 lat

Byłam sceptyczna, czy będzie mi się chciało to prowadzić, ale dziennik jest na tyle przejrzysty i czytelny, że to sama przyjemność  Fajna sprawa!

Karol Wojciak, 31 lat

Porządnie zrobiona strona, bardzo intuicyjny Dziennik, pokazuje wszystkie najważniejsze rzeczy. Pokazuje mi codziennie, ile kalorii już spożyłem i ile jeszcze mogę. To pomaga mi kontrolować posiłki, super sprawa. Do idealnej wagi zostało 7 kg, a zrzuciłem już 6 kg. Korzystam z Dziennika Kalorii od 1,5 miesiąca. Dla mnie efekty są ok. Bez Dziennika pewnie dalej miałbym te + 6 kg…

Dodaj komentarz:

Nie zwlekaj i rozpocznij odchudzanie już teraz!

Osiągnij swój życiowy cel – zyskaj piękną sylwetkę i pozbądź się nadwagi raz na zawsze!

Aktywuj Dziennik Kalorii