Wyciskarka do soku – musisz ją mieć!

, , Tagi , ,

Zdrowe odżywianie jest obecnie wyjątkowo modne. Posiłki wegetariańskie i wegańskie królują na stołach, a nawet te, które posiadają mięso, mają być stosunkowo chude, pełne warzyw i zdrowych dodatków. W ten sam kanon wpisuje się także picie zdrowych soków, które zawierają komplet witamin i minerałów, tak potrzebnych nam zwłaszcza w jesienno-zimowej porze.

Zdrowie na pierwszym miejscu

Wyciskarki do soków marki Ronic to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych. Oczywiście, sok można kupić w sklepie, ale kiedy przeczytamy jego skład, daleki jest on od ideału. Cukier, czasem inne substancje słodzące, rozcieńczone soki zagęszczone, a w niektórych przypadkach – niestety – także barwniki lub konserwanty. Wszystko to świadczy o tym, iż kupowanie soku nie jest zbyt zdrowe.

Dlatego właśnie lepiej wybrać dobrą wyciskarkę – dzięki niej można przyrządzić własnoręcznie taki napój, jaki będzie idealny. Pozwala na samodzielny dobór warzyw lub owoców, z których chcemy go uzyskać. Do własnoręcznie przygotowanego soku nie trzeba dodawać żadnych substancji słodzących, konserwujących czy barwiących, gdyż nie będzie stał długo na półce, a zostanie spożyty od razu. Dzięki temu dobroczynne witaminy nie ulegają oksydacji, co miałoby miejsce podczas długiego czasu od wytłoczenia do spożycia bez konserwacji. W efekcie przyswoimy ich więc więcej, w zdrowszy, pozbawiony dodatków sposób.

Słodycz dla dzieci

Owoce zawierają w naturalny sposób dużą ilość cukrów, a wiadomo, że słodki smak najbardziej lubią dzieci. Zamiast więc częstować je cukierkami lub podsuwać im kupione soki, lepiej sięgnąć po wyciskarkę marki Ronic. Pozwoli ona uzyskać smaczny, skoncentrowany napój, który z powodzeniem zastąpi inne, mniej zdrowe przekąski. Zadba o zęby, dostarczy witamin i doda energii, a poza tym na pewno będzie smakował każdemu maluchowi.

Wygoda i ekologia

Wyciskarki do soku Ronic Zyle to także wygodny i ekologiczny sposób na to, aby w swoim domu przyrządzić doskonałą przekąskę. Wymagają jedynie krótkiej chwili, aby zamienić owoce w pożywny napój, gdyż ich nowoczesna konstrukcja pozwala na wyciśnięcie soku bez obierania czy krojenia! Wystarczy, że umyjesz je, wrzucisz do środka i gotowe!

Co więcej, wysokiej jakości, nowoczesne wyciskarki Zyle zostały zbudowane z innowacyjnego materiału kompozytowego Ultem BPA free, który nie wykazuje żadnego wpływu na przerabiane owoce i warzywa. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie z nich zadowolony. Posiadają także system samoczyszczącego się sitka, co zmniejsza czas i energię, potrzebne na usunięcie pozostałości. Dodając do tego brak jakichkolwiek środków chemicznych w przygotowanym produkcie, wyciskarki Ronic jawią się jako produkty, które spełnią wszystkie oczekiwania użytkowników prywatnych, ale także biznesowych. Bez wątpienia każda kawiarnia czy restauracja skorzysta na nich, oferując świeże soki.

Poprzedni

Dieta ułożona na miarę potrzeb

Czym jest dieta IF i okno żywieniowe?

Następny

Dodaj komentarz