Lodówka z wyświetlaczem – interaktywna lodówka Samsung ze zdalnym dostępem

, Tagi

Lodówka z wyświetlaczem – interaktywna lodówka Samsung ze zdalnym dostępem

Lodówka, która sama robi zakupy i przypomina o zbliżającym się terminie przydatności do spożycia? To nie futurystyczna wizja rodem z filmów science fiction! Coś, co do niedawna wydawało się abstrakcją, pozostaje w zasięgu ręki statystycznego klienta. Przekonaj się sam i wprowadź sprzęt przyszłości do swojej kuchni.

Lodówka z wyświetlaczem w wersji smart – dlaczego jej potrzebujesz?

  • Efektywna organizacja życia domowego

Organizacja życia domowego to duże wyzwanie. Ciągłe sporządzanie listy zakupów, duplikowanie produktów spożywczych, stałe zapominanie o pomniejszych sprawunkach – nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele czasu poświęcamy na wykonywanie nieistotnych czynności, które w łatwy sposób można przyspieszyć.
Lodówka z wyświetlaczem to rozwiązanie wielu codziennych problemów. Wygodny ekran o dużej przekątnej nie jest tylko gadżetem podnoszącym prestiż kuchni – ideą producenta Samsung było stworzenie interaktywnego urządzenia, które współpracuje z domownikami, informując ich o deficytach żywności czy upływie terminów przydatności do spożycia etykietowanych produktów.

  • Zdalny dostęp

Lodówka z wyświetlaczem Family Hub to coś więcej niż chłodziarka – to kuchenne centrum dowodzenia, z którym możemy się łączyć, będąc poza domem. Po co marnować czas na tworzenie listy zakupów, skoro w każdej chwili możemy sprawdzić w podglądzie zawartość lodówki? Wystarczy pobrać specjalną aplikację mobilną na smartfon, aby w ciągu kilku chwil połączyć się z kamerami zainstalowanymi wewnątrz lodówki.

  • Rozrywka

Wykonując prace kuchenne, możemy umilić sobie czas, włączając ulubiony filmik w Internecie, słuchając muzyki na Spotify czy przeglądając aplikacje we wbudowanym module rozrywki. Lodówka z wyświetlaczem Family Hub jest w pełni smart, co oznacza, że możemy bez problemu oglądać programy telewizyjne, łącząc się z telewizorem, oraz korzystać z serwisów internetowych VoD.
Panel interaktywny przydaje się do przeglądania stron z przepisami i wyświetlania gotowych inspiracji kuchennych. Zamiast drukować przepisy czy przychodzić do kuchni z tabletem, wystarczy załadować odpowiednią stronę w przeglądarce.

  • Automatyczne listy zakupów

Kamery i ekran dotykowy to niejedyne udogodnienia oferowane przez producenta Samsung. Lodówka z wyświetlaczem z serii Prestige Collection została zaprojektowana z myślą o ułatwieniu życia użytkowników we wszystkich możliwych aspektach. Oprócz wyświetlania zawartości lodówki bez otwierania drzwiczek producent zastosował funkcję zautomatyzowanego tworzenia list zakupowych. Urządzenie, używając podglądu, szybko sporządza listę, a następnie przesyła ją na urządzenie mobilne. W niedalekiej przyszłości lista ma trafiać bezpośrednio do sklepu, dzięki czemu proces zamawiania zakupów nie będzie wymagał ingerencji użytkownika.

Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki i ciągle rozbudowywany – kupując sprzęty Samsung, możemy dostrzec dążenie producenta do stworzenia domowej sieci kompatybilnych, w pełni zintegrowanych urządzeń elektronicznych, które ułatwią wykonywanie codziennych czynności.

Poprzedni

Delikatny, ale skuteczny: płyn micelarny 3w1

Siemię lniane – ziarenka pełne zdrowia

Następny

Dodaj komentarz